JAK DZIAŁAMY?

Czyli ważne aspekty naszej działalności.

naturalna receptura

OWAY to pierwsza w 100% naturalna linia kosmetyków do włosów.

ico 1

nowy koncept

Salony kosmetyczne które pracują zgodnie z naszą ideą, stają się holistycznym miejscem odnowy biologicznej, w którym można liczyć na innowacyjne zabiegi w relaksującej atmosferze.

przejrzystość

Wszystkie nasze produkty pakowane są w farmaceutyczne butelki i słoiki w kolorze bursztynu, tak aby zachować czystość naszych organicznych kompozycji.

moc esencji

Uprawiamy i destylujemy rośliny lecznicze, z których otrzymujemy cenne olejki eteryczne używane jako organiczne składniki naszych ekologicznych produktów.

SIŁA W NATURZE

Starannie dobrane naturalne składniki znajdują się w naszych kosmetykach o bardzo dużym stężeniu.

w trosce o Twoje zdrowie

Uwolnij swoją głowę od nienaturalnych kosmetyków, które mogą szkodzić Tobie i otoczeniu!

sprawiedliwy handel

Wiemy, że nie możemy zmienić świata, ale możemy go ulepszyć! Dlatego nasze produkty są zgodne z etyką oraz handlem fair-trade.

ekologiczne opakowania

Aby zminimalizować nasz wpływ na środowisko wybieramy wyłącznie opakowania z recyklingu z eko-certyfikatem.

inspiracja biodynamiką

Inspiruje nas energia, którą wkładamy w postaci nasion do ziemi.

Co charakteryzuje
naszą firmę?

ROLLAND. PRODUCENT OD 1948.

ORGANIC WAY JEST DOSKONAŁYM WYNIKIEM NASZEGO DŁUGOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA.


Rolland to włoska grupa, która od 1948 roku produkuje perfumy i esencje kosmetyczne najwyższej jakości marek na rynku. Od perfum i olejków nasza produkcja przeniosła się do branży fryzjerskiej: byliśmy jedną z pierwszych manufaktur we Włoszech, która wyprodukowała lakier do włosów, a następnie produkty do stylizacji i wykańczania fryzury na bazie naturalnych ekstraktów. Z międzynarodowego, regularnego śledzenia trendów, ciągłego tworzenia nowych wzorów i kompozycji, rok po roku stworzyliśmy innowacyjne zabiegi lecznicze do włosów dedykowanych do najbardziej ekskluzywnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Oway to nasz najwyższy punkt: owoc ponad 15 lat pracy w oparciu o świat naturalny, biodynamiczny i organiczny oraz czystą chemię, która oferuje realne i konkretne rezultaty. Nasi specjaliści wciąż tworzą nowe wzory i rozwiązania, przy obecnej akredytacji dwóch zintegrowanych certyfikatów ISO 9001 i ISO 22716. Rolland wyróżnia się we włoskim i międzynarodowym sektorze produkcji i marketingu kosmetycznego.

Image
Image

We love animals i PETA

OWAY nie testuje, ani nie będzie kiedykolwiek testować swoich produktów na zwierzętach! W Uni Europejskiej testy na zwierzętach zostały zakazane od 2004 roku na gotowym kosmetyku, a od 2009 na surowcach kosmetycznych. Zwrot #weloveanimals komunikuje nasze etyczne bezwzględne decyzje w tym kierunku! Spółka marki podjęła również decyzję by nie eksportować produktów OWAY do Chin, gdzie importerzy są zobowiązani do wykonywania testów na zwierzętach, W tym roku marka OWAY uzyskała certyfikat PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) największej światowej organizacji na rzecz ochrony praw zwierząt. PETA była zawsze na czele w walce przeciwko wiwisekcji, eksperymentów i innych brutalnych metod leczenia zwierząt! Nasi klienci mają pewność, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, a składniki kosmetyków są pochodzenia roślinnego!

Image

Czysta woda

OTRZYMUJEMY MIKROBIOLOGICZNIE CZYSTĄ WODĘ BEZ PODDAWANIA MASZYN I PRODUKTÓW, SZKODLIWEMU PROMIENIOWANIU JONIZUJĄCEGO CZY UŻYWANIA SZKODLIWYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO DEZYNFEKCJI PRODUKTÓW.
Woda jest podstawowym surowcem dla wielu produktów kosmetycznych, ale jest również źródłem mikrobów i bakterii, mogących zanieczyścić organiczne kompozycje naszych kosmetyków.
W celu zachowania maksymalnej czystości naszych składów zawartych w OWAY, poddajemy ją dwóm naturalnym zabiegom oczyszczającym: odwróconej osmozie i ozonowaniu, dzięki tym dwóm zabiegom otrzymujemy mikrobiologicznie czystą wodę bez poddawania produktów szkodliwemu promieniowaniu jonizującemu czy stosowania chemicznych środków dezynfekujących.

Image

Odwrócona osmoza i ozonowanie

Odwrócona osmoza jest całkowicie naturalnym procesem, technologią zapożyczoną od natury. Jest bezpiecznym i skutecznym systemem, który oddziela wodę od substancji obcych, dzięki zastosowaniu specjalnych membran półprzepuszczalnych i osmotycznych. Membrany te umożliwiają filtrację wody i zatrzymanie substancji obcych, zarówno tych znajdujących się w zawiesinie jak i rozpuszczonych.
Po odwróconej osmozie, przystępujemy do procesu ozonowania.
Ozon to naturalna cząsteczka składająca się z 3 atomów tlenu, niszczy wszystkie mikroorganizmy podczas utleniania, przez rozerwanie błony komórkowej w ciągu kilku sekund. W wyniku tych procesów, nasza woda jest mikrobiologicznie czysta.